LIIKUMISHARRASTAJA PORTAAL

Facebookmäng

Rahvaspordi kalender

Hea Sõber!

Liikumine on lihtne. Piisab vaid ühest väikesest otsusest — aitab istumisest! Liikumine tagab elurõõmu ja tervise ning annab jõudu. Passiivne ellusuhtumine muudab maailma igavaks ja halliks. Liikumatus muudab inimese väsinuks ja loiuks topiseks. Ära ole topis. Liiguta.

Liikumine ja Sport nr 1 (2007) Liikumine ja Sport nr 2 (2009) Liikumine ja Sport nr 3 (2010) Liikumine ja Sport nr 4 (2011) Liikumine ja Sport nr 5-6 (2012)
Eestimaa liigub
Eestimaa liigub
meeldib 2558 spordihuvilisele
Katrin Soidra-Zujev Tallinna Ülikooli ühe minuti loengus räägib Terviseteaduste ja Spordi Instituudi direktor, dotsent Kristjan Port, kuivõrd oluline on vähem istuda ja rohkem liikuda. Ta on ka üks esinejatest harrastastussportaste loengusarjas „Treeni teadlikult“. Kevadiste loengute täpne ajakava asub siin:
17.03.2013 19:39 Loe veel
Katrin Soidra-Zujev Tallinna Ülikool kutsub harrastusjooksiaid kuulame lühiloenguid omandamaks teadmisi mitmekülgsest ettevalmistusest jooksutreeningute planeerimisel, võistlustel osalemisest, metoodikast, tehnikast ja taktikast. Esimene loeng 26.03 kell 18.00 teemal Kuidas kujundada jooksuharratusest elustiil, esinejaks Mart Einasto
11.03.2013 13:25 Loe veel
Jympa trenn Pärnus Rootsi rahvaspordiklubi Friskis&Svettis esimene pääsuke on Eestisse jõudnud ja punub Pärnus pesa :) Suvepealinna rahvas, tulge supertoredat trenni proovima!!!
11.03.2013 12:42
Katrin Soidra-Zujev Tervise ja Liikumise ülikool kutsub tervislikest eluviisidest ja liikumisest huvitatud 50+ inimesi kuulama lühiloenguid alates 26. märts kella 17.00, Tondi 55, Tallinn. Täpsem ajakava siin:
06.03.2013 12:01 ">Loe veel
Kairi Reintal Leia hetk aega ja vasta küsitlusele, sinu arvamus on mulle oluline, vajalik ja arvestuslik. Mõtted, kommentaarid, arvamused on sammuti oodatud. Uuringu Tervisespordi edendamine Hiiumaal otselink on:
27.02.2013 19:00 Loe veel
Eestimaa liigub Tartu Olümpiajooks toimub laupäeval, 25. mail Tartus. Võistluskeskus asub Tartu Ülikooli Spordihoone juures. Rajapikkus on klassikaline 10 km, mida võib läbida joostes või käies. Jooksul peetakse eraldi arvestust individuaal- ja võistkondade osas (4 liiget). Kõigile Eestimaa Liigub grupiga liitunutele on osavõtt olümpiajooksust vaid 3 eur (tavahind 8 eur). Registreerimiseks toimi järgmiselt: · Täida registreerimisankeet · Soodustuse alt vali „Eestimaa liigub“ · Maksta saad pangalingi kaudu · Kinnitus Sinu edukale registreeringule on Sinu nimi stardiprotokollis · NB! Soodushind 3 eur kehtib registreerimisel hiljemalt 30.04.2013. Alates 01.05 kehtivad tavahinnad. · NB! Soodushind kehtib vaid nõuete kohaselt täidetud registreerimisankeedi puhul. Info ja registreerimine Kohtumiseni! Spordiürituste Korraldamise Klubi, EOK, Ühendus Sport Kõigile
27.02.2013 08:39
Eestimaa liigub 24. veebruaril toimub juba 8. korda rekordüritus “Eesti Terviseradadel ümber Maakera”. Selles osalemiseks tuleb minna enda jaoks sobivaimale terviserajale ning terve päeva jooksul saab regisreerida enda läbitud kilomeetrid nii terviseradadel kohapeal kui terviserajad.ee kodulehe trennipäevikusse. Õhtuks liidetakse tulemused kokku ja selgub, mitu tiiru ümber maakera liigutud sai. Lisaks kilomeetrite kogumisele toimub erinevates kohtades hulganisti põnevaid sündmusi!
22.02.2013 13:09 Loe veel
Katrin Soidra-Zujev Tallinna Ülikool kutsub treenerid ja juhendajaid MOTIVEERIMISNÕKSUDE SEMINARILE 13.märtsil kl 13-16 TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituuti. Info ja registreerimine:
22.02.2013 12:55 Loe veel
Liina Kasela
Treenimiseks on palju võimalusi, isegi kui sul pole raha. Siin on mõned ideed:

Jooksmine: võite joosta kõikjal – tänaval, pargis või staadionil. Peale jooksutossude pole sul vaja muud erivarustust.

Suusatamine: Talvel saab suusatada. Võib-olla on teil sõpru, kes saavad teile suusad pakkuda, või saate neid mõneks tunniks laenutada.

Keha kasutavad harjutused: harjutusi nagu surumine, kükid, jõutõmbed ja plangud saab teha kodus ilma erivarustuseta.

Jooga: jooga ei vaja lisavarustust peale joogamati. YouTube'ist leiate tasuta veebipõhiseid joogatunde.

Matkamine: Linnas või pargis jalutamine on suurepärane viis end vormis hoida ning värsket õhku ja loodust nautida.

Meeskonnasport: mõnda võistkondlikku spordiala, nagu jalgpall või korvpall, saab mängida parkides või õues tasuta.

Kui tahad osta sportimiseks varustust, aga raha ei ole, võid vaadata sellelt lehelt, kus laene väljastatakse.

Kuidas sport aitab raha teenida

Sport on mitte ainult suurepärane viis füüsilise vormi hoidmiseks ja tervise parandamiseks, vaid võib olla ka sissetulekuallikaks. Selles artiklis vaatleme, milliseid võimalusi sport pakub raha teenimiseks.

1. Professionaalne sport

Üks ilmsem viis spordist raha teenida on professionaalseks sportlaseks saamine. Sporditähtedel on võimalik sõlmida mitmeid lepinguid klubidega, teenida honorare võistlustel osalemise eest ja võistelda rahvusvahelisel tasandil. Tuntud spordialade nagu jalgpall, korvpall, tennis või golf kuulsused teenivad miljoneid dollareid, esindades sponsoreid ja osaledes reklaamikampaaniates.

2. Treeneritöö ja instruktorlus

Kui sul on teatud spordiala kogemus ja oskused, võid saada treeneriks või juhendajaks. See võimaldab sul jagada oma teadmisi ja aidata teistel inimestel saavutada edu spordis. Paljud inimesed on valmis maksma professionaalsete treeningute ja juhendamise eest, seega saad teenida raha treenerina töötades.

3. Spordisündmuste korraldamine

Sportlikud võistlused, maratonid, turniirid ja muud spordiüritused vajavad head korraldust. Kui sul on oskused ürituste korraldamisel, võid luua oma ettevõtte ja tegeleda spordisündmuste korraldamisega. Saad teenida tulu piletimüügist, sponsorilepingutest ja reklaamist üritusel.

4. Spordiblogi või videokanal

Internet pakub palju võimalusi raha teenimiseks. Kui sul on kirg spordi vastu ja oskused sisu loomisel, võid luua oma spordiblogi või videokanali. Saad teenida raha reklaamide, sponsorlepingute, spordiga seotud toodete või teenuste müügi kaudu.

5. Spordifrantsiis

Spordi valdkonnas on palju ärivõimalusi, nagu spordiklubid, spordipoed, jalgpallikoolid ja teised. Võid osta frantsiisi ja avada oma spordiga seotud ettevõtte. Õige juhtimise ja turunduse korral võid teenida kasumit oma ettevõttest.

6. Spordipanused

Spordipanused on samuti üks viis spordiga raha teenida. Oluline on siiski meeles pidada, et sellega kaasnevad riskid, ja oluline on olla spordist teadlik ning omada strateegiat võimalike kahjude vähendamiseks.

Sport võib olla mitte ainult hobi, vaid ka täiendav sissetulekuallikas. Olenemata sellest, kas valite tee professionaalse sportlase, treeneri, sündmuste korraldaja või sisuloojana, on oluline omada kirge ja pühendumust spordile, et saavutada edu ja teenida raha oma tegevusega.

Kui te ei teeni veel spordiga raha, kuid vajate raha, näete sellel saidil kõiki laenuvõimalusi


Sõltumata sellest, millise spordiala valite, pidage meeles, et vigastuste vältimiseks ja keha mitte ülekoormamiseks on oluline alustada aeglaselt ja järk-järgult suurendada treeningu intensiivsust.
14.02.2013 06:24
Eestimaa liigub Sellel pühapäeval, 27. jaanuaril lõppeb soodusregistreerimine 42. Tartu Maratonile, mis toimub juba vähem kui kuu aja pärast – 17. veebruaril. Pane end kirja kohe, sest kuni 27.01 on 63 km hind 50 eurot, 31 km 30 eurot. Alates 28.01 on hinnad vastavalt 80 ja 50 eurot.
24.01.2013 18:34
Eestimaa liigub Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile on alustanud 2013. aasta rahvaspordiürituste kalendri koostamisega. Kalender pannakse üles liikumisharrastuse portaali TRIMM (www.trimm.ee) ning eelmisel aastal leidis kajastamist üle 1000 ürituse. Alates eelmisest aastast on TRIMMI portaal ka venekeelne. Kui soovid oma üritust kalendris kajastada, siis palun saada oma kontakt info@trimm.ee ja edastame vastava tabeli täitmiseks.
16.01.2013 09:58 Loe veel
Spordipealinn Kas teadsite, et 2013 on Eestil oma esimene Spordipealinn, milleks on Ida-Virumaa 22 linna ja valda üheskoos? Kutsume kõiki huvilisi 19. jaanuaril toimuvale spordieestvedajatele mõeldud inspiratsiooni- ja koolituspäevale Tartu Ülikooli Narva Kolledžisse, kus oma ala tipptegijad Eestist ja välismaalt annavad näpunäiteid kuidas korraldada vingeid spordiüritusi. Ning päeva teises pooles pannakse alus Eesti spordivabatahtlike liikumisele! Antud linglit leiate Inspiratsioonipäeva kutse teksti eesti- ja venekeelsena
03.01.2013 21:31 Loe veel
Oriflame President Team Tartu ÄIK Energiasüst peale pühi! Tegemist on Oriflame Eesti ja Kaisa Oja poolt korraldatud üritusega, kus tutvustatkse tasakaalustatud tervislikku toitumist ning degusteeritakse tervislikke suppe. Lisaks on võimalus ennast liigutada Kaisa Oja meisterliku käe all. Üritus toimub pühapäeval, 6. jaanuaril, kell 16-18.00, Tartus, Aardla 23, kolmandal korrusel.
03.01.2013 10:48 Loe veel
Eestimaa liigub Ilus ajakirja "Liikumine ja sport" uus number, kus Eesti juhtivad teadlased ja õppejõud annavad nõu treeningute efektiivsemaks läbiviimiseks, spordipsühholoogiast, energiajookidest jt teemadel. Ajakirja elektrooniline versioon asub www.trimm.ee avalehel
13.12.2012 10:18 Loe veel
Eestimaa liigub Tere sõbrad, Hannes siin! Rõõm on näha, et meie hulka on lisandunud üle tuhande spordihuvilise, kuid minu treeningplaani on lisandunud vaid 70 kilomeetrit. Osalege ikka mängus ka (START nupp ülalpool)! Auhinnad on vägevad ja mina ootan põnevusega, et saaks juba kaardile kogunenud meetreid päriselus kasutama hakata. Pange mind proovile!
26.11.2012 12:24 Loe veel
Sportland Running
Ööjooks
Liitu meiega Facebookis Liitu meiega Facebookis
eesti
русский
lietuvių
Eesti Olümpiakomitee
Ühendus Sport Kõigile
Eestimaa liigub
Kultuuriministeerium
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed
Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fondi (EIF)
Portaali venekeelse versiooni loomist rahastas Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fond, Kultuuriministeerium ning Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed